Nagroda MUST HAVE dla stacji solarnej SCANDIK

MUST HAVE to plebiscyt organizowany przez Łódź Design Festival, wyróżniający najlepsze polskie wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów odzwierciedlające najważniejsze trendy w polskim projektowaniu.

To nieodpłatnie nadawany znak jakości, którym polskie firmy mogą posługiwać się w kraju i za granicą. Powstał, by upowszechnić dobry polski design i dzięki temu promować rodzimy biznes oraz projektantów. MUST HAVE to swego rodzaju rekomendacja konsumencka – wyróżniony przedmiot warto mieć.

SCANDIK to modułowa stacja solarna. Jest częścią linii mebli miejskich zawierających ławki miejskie, kosze na śmieci i donice. Została zaprojektowana z myślą o zdalnej pracy w plenerze.

Stacja Scandik wyróżnia się modułowością. Elementy stacji to:

  • – moduł główny (baza)
  • – moduł boczny – stoliki dokręcane po bokach
  • – moduł dodatkowy – ławki i siedziska

Moduł główny składa się z zadaszenia z panelem fotowoltaicznym i oświetleniem LED. Zadaszenie wsparte jest na dwóch filarach, w których znajdują się gniazda AC, porty USB, moduł Wi-Fi, wskaźnik naładowania baterii stacji. W częście środkowej stacji znajduje się donica z siatką ze stali nierdzewnej.

Moduły boczne to dokręcane stoliki, do wyboru wysokie lub niskie, w zależności czy chcemy pracować na stojąco czy na siedząco.

Modułem dodatkowym są ławki, które umieszczamy razem z stolikiem przeznaczonym do pracy siedząc. Do wyboru mamy ławkę Scandik 02.046 z oparciem, 02.446 bez oparcia oraz pojedyncze siedzisko 02.146. Pojedyncze siedzisko sprawdzi się w sytuacji kiedy chcemy aby dostęp do reszty stołu miała osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim.

Zobacz produkt na stronie: Stacja solarna SCANDIK

Masz więcej pytań odnośnie stacji solarnej? Po więcej szczegółów skontaktuj się z naszymi specjalistami

Dodaj komentarz