Nowa ławka modułowa

Miejska ławka modułowa Orbit – nowość w małej architekturze!

W katalogu ZANO pojawił się nowy, innowacyjny model drewnianej ławki o nazwie Orbit. Jako ławka modułowa, Orbit łączona może być w wiele ciekawych kompozycji dla urozmaicenia wyglądu przestrzeni, w której się znajduje.

Ławka modułowa Orbit

Standardowy zestaw składa się z dwóch modułów – lewego i prawego. Istnieje jednak także możliwość zamówienia pojedynczego egzemplarza. Ławki Orbit składają się z drewnianych siedzisk umieszczonych na podstawie wykonanej ze stali. Deski przymocowane są w poziomie, a z jeden ze stron ławki także w pionie. Klienci sami mogą zdecydować jaki rodzaj drewna ich interesuje (krajowe, a może egzotyczne?) oraz jaki typ stali znajdzie się w modelu. Do wyboru są piękna i wytrzymała stal nierdzewna najwyższej jakości, a także stal czarna, która może zostać pomalowana na dowolny kolor palety RAL. To daje niezwykłą możliwość zabawy kolorystyką i formą, dzięki czemu modułowa ławka z drewna i stali Orbit ożywi każdą przestrzeń.

Ławka modułowa Orbit

Moduły Orbit mogą występować jako pojedyncze ławki  wolnostojące, a także być łączone w konstrukcje przypominające półkola i koła. Można także przymocować ławkę do podłoża dzięki możliwości montażu przy pomocy kołków rozporowych.

Dzięki swemu nowoczesnemu designowi Orbit pasuje do praktycznie wszystkich rodzajów wnętrz jak i przestrzeni otwartych. Konstrukcja ławki pozwala na równoległe przysunięcie jej do ściany, jak również umieszczenie w rogu pomieszczenia. Ze względu na swoją modułowość i prostą bryłę, z pewnością ławka Orbit idealnie nadawać się będzie do centrów handlowych i galerii. Model Orbit wyróżnia się oryginalnością, eleganckim designem i nowoczesnym charakterem. Niebanalna koncepcja bryły i jej design z pewnością sprawdzi się w każdej przestrzeni,  do której trafi modułowa ławka Orbit. Najwyższa jakość użytych materiałów sprawia, że prezentowana ławka modułowa nie tylko pięknie wygląda, ale także jest wytrzymała. Orbit pozwoli na realizację aranżacji i koncepcji nawet najbardziej wymagających projektantów wnętrz i architektów krajobrazu.

Ławka modułowa Orbit

Jeśli zainteresował Państwa produkt, zapraszamy do kontaktu – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania!

ZANO Mirosław Zarotyński
ul.Lindego 7a, 30-148
Kraków, Polska
biuro@zano.pl
www.zano.pl

Dodaj komentarz